GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Miniatyrer 5522121
nr 552 2121
Miniatyrer
vaser+askar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:17:53
200 kr
250 kr
350 kr
300 kr
400 kr